SOŠ PaS Námestovo Medzinárodné obchodné vzťahy Správca počítačovej siete Manažment regionálneho cestovného ruchu Kaderník Kozmetik Vlasová kozmetika Kozmetický salón Kadernícky salón

SOŠ PaS Námestovo

Medzinárodné obchodné vzťahy

VIAC INFORMÁCIÍ

Správca počítačovej siete

VIAC INFORMÁCIÍ

Manažment regionálneho cestovného ruchu

VIAC INFORMÁCIÍ

Kaderník

VIAC INFORMÁCIÍ

Vlasová kozmetika

VIAC INFORMÁCIÍ

Kozmetický salón

VIAC INFORMÁCIÍ

Kadernícky salón

VIAC INFORMÁCIÍ

Na stupni víťazov

Po jednoznačných víťazstvách na okresnom a krajskom kole v behu na 800 metrov si náš žiak Ľubomír Záhumenský (I. B) zabehol aj na Majstrovstvá Slovenska v atletike, ktoré sa konali v Banskej Bystrici.

JA Business Idea (Ako podnikať srdcom)

Nezisková organizácia JA Slovensko v spolupráci s firmou ANASOFT aj tento rok pripravila pre nádejné podnikateľské talenty súťaž podnikateľských nápadov študentov – JA Business Idea.

The Presentations of Fictional Companies

16. júna 2016 prebehla v našej škole súťaž v prezentovaní fiktívnych firiem v anglickom jazyku. Zapojili sa žiaci prvého a druhého ročníka.

Triatlon v prírode nám rozprúdi krv v žilách

Tento školský rok sme Kurz ochrany života a zdravia a Kurz letných športov realizovali trochu inak ako obvykle.

Point Hunting

Od 10. 06. do 15. 06. 2016 prebehla v našej škole súťaž Point Hunting. V budove školy boli rozmiestnené otázky z britskej histórie a zapojení žiaci mali možnosť vylepšiť si bodové skóre v anglickom jazyku tým, že ich našli, zistili odpovede na ne a odovzdali na vyhodnotenie.

Kalokagatia

23. júna 2016 sa študentky Andrea Kuhejdová (III. B), Andrea Turacová (III. B) a Ivana Fitáková (I. M) zúčastnili slávnostného vyhodnotenia kultúrno-umeleckej súťaže Kalokagatia v Trnave (olympiáda detí a mládeže s medzinárodnou účasťou).

Piškvorky

Aj posledné dni v škole využívame so študentmi aktívne. Okrem iných činností sme pre štyri triedy zorganizovali súťaž v piškvorkách. Túto nenáročnú hru hral v detstve hádam každý.

Špenátové smoothie alebo hodiny biológie

V mesiaci jún študentky z II. K a III. AS styling triedy v rámci tematického celku Zdravý životný štýl pripravovali na hodinách biológie miešané nápoje z čerstvého ovocia (banány, jahody, hrušky, kivi), špenátu a mlieka.

S históriou – kreatívne a hravo

Práce žiakov 1. a 2.ročnika vytvorené z materiálov z exkurzií počas tohto školského roka.

 

facebook instagram twitter

Kto je online

Práve tu je 860 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Zriaďovateľ školy

logo vuc